Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Rososzka - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Chynów

Chynów(Rososzka + 8 km)

524 850 zł3 499 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Nowych Grobicach w gminie Chynów. Duża i kształtna nieruchomość o powierzchni 3499 mkw i wymiarach: 50 x 70. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Otwock Wielki

Otwock Wielki(Rososzka + 18 km)

250 000 zł5 400 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaproponowania piękna działkę w Otwocku Wielkim w gminie Karczew. Powierzchnia nieruchomości 5400m2. Jest ona zlokalizowana w cichej , spokojnej okolicy. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Prace Duże

Prace Duże(Rososzka + 21 km)

850 000 zł4 070 m² 208,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4070 m kw położona w Pracach Dużych przy drodze asfaltowej. Działka ma foremny kształt prostokąta o wymiarach 79,5 m x 50 m. Woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Krupia Wólka(Rososzka + 15 km)

1 882 100 zł6 490 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dane techniczne: atrakcyjna na działka w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego o powierzchni 6490m2 dla dewelopera lub indywidualnego inwestora. Działka jest położona w Krupiej Wólce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostrówiec

Ostrówiec(Rososzka + 21 km)

1 450 000 zł8 958 m² 161,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała działka inwestycyjna o pow. 8958 m2 pod działalność przemysłową lub magazynową. Położona przy drodze 801 Warszawa - Puławy. Wymiary to ok. 36m x 248m. Kształt regularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Piotrowice

Piotrowice(Rososzka + 14 km)

181 500 zł1 210 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną w miejscowości Piotrowice gmina Karczew. Znajduje się w kompleksie 16 działek dlatego istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Prace Małe

Prace Małe(Rososzka + 23 km)

474 000 zł1 715 m² 276,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka, położona w Pracach Małych. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, trapez o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Łukówiec

Łukówiec(Rososzka + 18 km)

740 000 zł4 011 m² 184,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna we wsi Łukówiec w gminie Karczew powiecie otwockim leżąca w szóstej linii zabudowy od dw801 (trasa Nadwiślańska). Nieruchomość zajmuje obszar 4.011m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Karczew

Karczew(Rososzka + 21 km)

145 000 zł1 168 m² 124,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1168m2, położona w miejscowości Łukowiec gmina Karczew powiat otwocki województwo mazowieckie. Działka w kształcie trapezu, szerokość od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żyrów

Żyrów(Rososzka + 16 km)

1 500 000 zł23 450 m² 63,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod inwestycje (uzbrojona) położona przy drodze krajowej nr 50 w miejscowości Żyrów, nieopodal Giełdy Słomczyn. Idealna pod stacje benzynową, parking dla tirów, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Rososzka

Rososzka,mazowieckie

103 400 zł4 700 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka po siedlisku. Budynki rozebrane. Nr porządkowy 6 Obecnie koszona trawa. Ogrodzenie z trzech stron nie ogrodzona od strony drogi dojazdowej. linia energetyczna ok 500 m.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij